Töökohad

Me oleme kiirelt kasvav ettevõte ja otsime oma kollektiivi pidevalt uusi liikmeid.

Kas sa oled arendaja või tootejuht? Kas sul analüütiline mõistus ja sõbralik meel? Kas sa oled oma ala spetsialist või lausa eestvedaja? Kas sa oled nõus võtma ette raskeid ülesandeid, et hiljem saavutatu üle uhkust tunda? Kui jah, siis on hea meel tõdeda, et mõtleme ühtmoodi.

Kui usud, et Brightspark võib olla sinu uus töökoht, siis palun anna meile sellest teada täites all olev vorm. Palun lisa ka oma CV. Meie tiim võtab sinuga peatselt ühendust.

Saada CV

Palun täitke vorm

Lisa oma CV

Lae CV üles

Vabad töökohad

Front-End arendaja Tallinn

Seoses laienemisega välisturgudele, pakume heale front-end spetsialistile võimaluse liituda kogenud ja motiveeritud meeskonnaga. Kui sa tunned, et sinu tänane töökoht on sind ära tüüdanud ja tööandja ei anna sulle piisavalt võimalust tegeleda teemadega, mis sulle huvi pakuvad, siis tule meile. On väga tõenäoline, et leiad meie juures hea võimaluse realiseerida soovitud lahendusi, soovitud tehnoloogial ja […]

+

Kasutajaliidese disainer Tallinn

Oleme disaineri otsinguil, kes liitub front-end meeskonnaga.

+

Tarkvaraarendaja Tallinn

Ootame meeskonnaga liituma kogenud spetsialisti, kes asub meie juures looma uusi arhitektuurseid lahendusi koos kogenud full-stack meeskonnaga.

+