Teenused

Tootehaldussüsteem (Lexi.Market)

  • müügijuhi töölaud tootjale ja hulgimüüjale
  • ostujuhi töölaud jaeketi ostuosakonnale
  • tooteinfo haldus ja pakkumiste edastamine
  • liidesed e-poe süsteemidega, siseveebidega ning majandustarkvaradega

Oleme keskendunud kaubanduse valdkonna infosüsteemide arendamisele. Arendame tooteinfo haldamise infosüsteemi Lexi.Market, mis on spetsiaalne ökosüsteem jaekettide ja nende tarnijate vahelise andmevahetuse korraldamiseks.

Kuna e-poe loomise puhul on tarkvarast olulisem see, kuidas valminud lahendus kanaliseerida, siis pakume oma klientidele koostöövõimalust e-poe tegevuse haldamiseks ja turundamiseks. Teeme seda reeglina partnerluses, kus haldusteenuse summa sõltub teenitavast käibest. Selline partnerluse põhimõttel koostöö hoiab meid püsivalt motiveeritud, sest tulu teenitakse läbi ühise pingutuse.

Juhul kui teil on aga pood juba olemas, kuid raskusi valmistab maksete kogumine (pangalingid ja krediitkaardimaksed), siis saame teid selles küsimuses aidata. Meie Payment Gateway teenus võimaldab hõlpsasti maksevahendeid veebipoega liidestada ning Eestist ja üle maailma toodete ja teenuste ees raha koguda.

Mobiilsed
keskkonnad

  • mobiilne veeb
  • nutirakendused

Nutitelefonide ajastu on igaveseks muutnud telefoni mõistet. Käepärane ja mitmekülgne nutitelefon on igapäevaselt esimene seade, millega me interneti vahendusel informatsiooni leiame. Tegemist on informatsiooni ajastu uue revolutsiooniga, mis nõudleb taskuekraanidele kohandatud veebikeskkondade ja rakenduste järele. Märksõna „vähem on rohkem“ omandab nutimaailmas aina suuremat tähtsust. Vähendatud ekraan eeldab informatsiooni lihtsat ja tunnetuslikku esitlemist ja see nõuab informatsiooni esitajalt põhjalikku eeltööd.

Nutirakenduse arendus saab alguse idee põhjalikust läbitöötamisest. Seejärel loome rakenduse maketi (wireframe), mis annab ülevaate navigatsiooniloogikast ja info paigutusest. Seejärel loome rakendusele lummava disainilahenduse ja lõpuks teostame vajalikud programmeerimistööd.

Oluline on aga tõdeda, et alati ei ole „äpp“ see kõige õigem meetod nutikasutaja poole pöördumiseks. Ettevõtete info- ja müügilehtede puhul on äpi asemel eelduseks käepärase mobiilse veebi olemasolu tavalise veebilehe kõrval.

Saame teid aidata ka siis, kui teie olemasolev veebileht ei ole loodud meie poolt. Kuulame ära teie nägemuse ja aitame kompaktse taskuveebi loomisele kaasa nii visuaalselt, kui arendusega. Brightspark on peamiselt pühendunud Microsofti arendusplatvormidele (Windows Phone ja Windows 8), kuid terviklahenduse eesmärgil loome lahendusi ka Android ja iOS platvormidele.

Süsteemide
integratsioon

  • Veebiteenused, SDK ja API liidesed
  • Andmete ülekanded ja andmekvaliteet
  • Andmete formaadi konverteerimine

Vaatamata sellele, et IT-maailmas on info näiliselt seotud, kogeme sageli, et

meie kasutatavad infosüsteemid ei ühti ja selleks, et andmeid ühest keskkonnast teise saada, peame tegema käsitööd. Brightspark aitab kasutusel olevad tarkvarad omavahel liidestada ja meeskonna aega produktiivse töö jaoks vabastada.

Omame kogemust nii kohalike, kui rahvusvaheliste süsteemide integreerimisel, seega kui teie organisatsioonis on süsteeme, mis täna veel omavahel ei suhtle, siis võtke meiega ühendust.

Tekkis küsimus?

Saada see meile