Meeskond

Brightsparki muudab firmana eriliseks meie kollektiiv. Meile on kogunenud sõbralik ja kokkuhoidev meeskond, kes teeb oma tööd rõõmuga ja hästi. Pingutame hoolega selle nimel, et need väärtused säiliksid ka meeskonna suuruse kasvamisega.

Väärtustame suhtlust, avatust ja ausust. Seda nii Brightspark’is sisemiselt, kui ka meie klientidega. Kokkulepetest peetakse kinni ja kui see ei osutu võimalikuks, siis räägitakse tekkinud takistustest ausalt ning lepitakse kokku uued kokkulepped.

Pidev õppimine ja uued tehnoloogiad on nagu vesi arendaja veskile. Me otsime pidevalt võimalusi kõige kaasaegsemate töövahendite kasutamiseks, mis kasvatab motivatsiooni ning loob nutikaid lahendusi.

Eesti meeskond

Janno Kolmrist

Janno Kolmrist

REHA tootejuht
+372 515 6242
janno.kolmrist@brightspark.ee
Liisi Käär

Liisi Käär

Infore tootekonsultant
+372 5390 9206
liisi@infore.eu
Roland Tammeorg

Roland Tammeorg

LEXI Market tootejuht
+372 5650 2567
roland.tammeorg@brightspark.ee

Juhtkond

Kari Maripuu

CEO
+372 515 4141
kari@brightspark.ee

Markko Legonkov

CTO
+372 533 28789
markko@brightspark.ee

IT MEESKOND

Projektijuhid

Ülesandeks on koordineerida tarkvaraarenduse protsessi. Projektijuht vastutab projekti tähtaegades ja eelarves püsimise eest ning on sillaks äri- ja tehnoloogia spetsialistide vahel.

Süsteemiarhitekt

Roll on töötada välja tarkvara nõuetest lähtuvalt parim arendusmudel ning valida ja kombineerida lahenduses kasutatavad tarkvara komponendid.

 

Süsteemianalüütik

Intervjueerib süsteemi kasutajaid, koostab infosüsteemi analüüsi (juhised arendajatele) ning dokumenteerib teostatud arendustööd.

Disainerid

Ülesandeks on välja töötada kasutajatele mugavaid ja ilusaid kasutajaliideseid, disainida kaasaegseid tootepakendeid ja luua ettevõtete korporatiivset visuaalset identiteeti.

Taustsüsteemide arendajad

kelle ülesandeks on programmeerida infosüsteemi äriloogika. Nende ilusast ja selgest koodist sünnivad kaasaegsed ja funktsionaalsed lahendused.

Kasutajaliidese arendajad

Ülesandeks on luua disaineri poolt loodud staatilisest disainist mugav ja kvaliteetne kasutajaliides.

Kvaliteedispetsialist

Ülesandeks on testida infosüsteemide äriloogikat enne arenduse algust, arenduse käigus ja arenduse lõpus. Kvaliteedispetsialist loob ja redigeerib kasutajaliideste dialoogid ja muu tekstimaterjali.