Tarkvaraarendaja

Tallinn

Ootame meeskonnaga liituma kogenud spetsialisti, kes asub meie juures looma uusi arhitektuurseid lahendusi koos kogenud full-stack meeskonnaga. Meeskonna moodustavad projektijuhid, analüütikud, kasutajaliidese disainerid, front-end ja back-end arendajad, kelle ühise töö tulemusena sünnivad esteetilised ja praktilise kasutajaliidesega optimeeritud tarkvaralahendused.

Me teame, et head spetsialistid töötavad meeleldi kompetentses meeskonnas. Seoses sellega valime hoolikalt oma kolleege ning oleme seetõttu loonud hästi toimiva ja toetava meeskonna. Kollektiivi hoidmiseks ja motiveerimiseks arendame pidevalt oma töökeskkonda ning korraldame üritusi. Meie tööaeg on paindlik ja sobiva töötempo leiab nii hommiku- kui õhtuinimene. Kui tunned, et see kuulutus kõlab sinu jaoks huvitavalt, siis anna meile endast teada, tule meile külla ja vaata oma silmaga üle.

Tööülesanded

  • Veebipõhise tarkvara arendus Microsoft .net platvormil
  • Infosüsteemi arhitektuuri loomine
  • Andmemudelite väljatöötamine SQL ja noSQL arhitektuuril
  • Koodi optimeerimine ja refaktoorimine
  • Mikroteenuste ja API lahenduste arendus

Nõudmised kandidaadile

  • Vähemalt 3 aastat kogemust Microsofti tehnoloogiatel arendamisega
  • Loomupärane huvi uute tehnoloogiate vastu
  • Oskus oma tööd kriitiliselt hinnata ja täiendada
  • Analüütiline mõtlemine ja oskus pidevalt kohanduda uute tehnoloogiatega

Kasuks tuleb

  • Kogemus JavaScript ja NodeJS tehnoloogiatega
  • Microsoft Azure pilveteenuste platvormi tundmine

Töötasu

  • Kuupalk kokkuleppel
  • Lisainformatsioon: Üle 5-aastase kogemusega spetsialistide palk on kokkuleppel (tee oma pakkumine)

Lisainfo

  • Nõutud haridus: keskharidus
  • Nõutud keeled: eesti, inglise
  • Nõutud töökogemus: 2-5 aastat
  • Tööaeg: täistööaeg
  • Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik

Palun täitke vorm

Lisa oma CV

Lae CV üles