.net tarkvaraarendaja

Tallinna kontor

Brightspark’i eesmärk on panna kokku kompetentne ja motiveeritud meeskond, luua koos töötamiseks ideaalsed tingimused ning leida sellele meeskonnale väärilised kliendid ja väljakutseid täis projekte.

Hetkel on tunne, et meie tiim on täielik. Kuid iga täielik kooslus võib olla täiustatud. Mõni uus detail loob uusi võimalusi, toob värskeid ideid.

Kui sa leiad, et oled meie tiimi puuduv liige ja sul on soov panustada meie ühistesse projektidesse, siis anna endast teada.

Ootame Sinu CV’d.

Tööülesanded

  • Veebipõhise tarkvara arendus Microsoft .net platvormil
  • ASP.NET MVC 4+
  • ASP.NET Core 2.0+
  • Windows teenuste arendamine
  • Mikroteenuste ja API lahenduste arendus
  • Automaattestide kirjutamine
  • Infosüsteemi arhitektuuri loomine ja UML diagrammide joonistamine
  • Andmemudelite väljatöötamine SQL ja noSQL arhitektuuril
  • Koodi dokumenteerimine
  • Koodi optimeerimine ja refaktoorimine
  • Koodi review
  • Git repo haldamine
  • Library’te kirjutamine ja NuGet package’ite haldus
  • Projektide deploy

Nõudmised kandidaadile

  • Vähemalt 3 aastat kogemust Microsoft’i tehnoloogiatel arendamisega
  • Loomupärane huvi uute tehnoloogiate vastu
  • Oskus oma tööd kriitiliselt hinnata ja täiendada
  • Analüütiline mõtlemine ja oskus pidevalt kohanduda uute tehnoloogiatega

Kasuks tuleb

  • Kogemus JavaScript ja NodeJS tehnoloogiatega
  • Arusaamine JS moodulitest
  • Kogemus JS raamistikega vue.js / Angular
  • TypeScripti tundmine
  • Powershell’i oskus
  • Microsoft Azure pilveteenuste platvormi tundmine
  • Apache Solr kasutamise kogemus koos Apache ZooKeeper’iga
  • Apache Tika kasutamise kogemus
  • AppVeyori / Jenkinsi kasutamise oskus

Töötasu

  • Kuupalk kokkuleppel
  • Lisainformatsioon: üle 5-aastase kogemusega spetsialistide palk on kokkuleppel (tee oma pakkumine)

Palun täitke vorm

Lisa oma CV

Lae CV üles