Auhinnad

Brightsparki meeskond teeb iga päev tööd selle nimel, et pakkuda klientidele paremaid, kvaliteetseimaid ja uuenduslikemaid lahendusi. Meil on hea meel, kui meie kliendid ja koostööpartnerid on tulemusega rahul – tarkvaraarendusest saab investeering tulevikku.

Meie sihipärased jõupingutused on silma jäänud ka teistele.

2018

EBA “Ones to Watch”

Brightspark OÜ on valitud European Business Awards’i poolt “Ones to Watch” kategoorias 65 Eesti ettevõtte hulgast parima 8 hulka “Customer and Market Engagement Award” kategoorias!

Äripäeva Gasell 2018

Brightspark on kolmandat aastat järjest nimetatud Äripäeva Gasell ettevõtteks.

2017

Peresõbralik tööandja

Brightspark osaleb Presõbraliku tööandja programmis, mis kestab 3 aastat. Lisaks programmi lõppedes antavale tiitlile õpime ja areneme koos meeskonnaga kogu tsükli vältel. Ikka selleks, et olla veelgi parem tööandja.

EBA “One to Watch”

European Business Awards on valinud Brightspak OÜ “One to Watch” Eesti esindajaks IT-ettevõtete valdkonnas. Tiitel tähendab, et meil tuleb pilk peal hoida, sest meie tegevus on laiahaardeline, meie kliendid rahvusvahelised ja töötahe pidurdamatu.

Äripäeva Gasell 2017

Brightspark on teist aastat järjest nimetatud Äripäeva Gasell ettevõtteks. Gasell ettevõtteks nimetamine on suur au, ning seda juba teisel järjestikusel aastal. Auväärne 42. koht ja üldarvestuses teine IT ettevõte (2013-2015 aastate lõikes).

Euroopa Ettevõtlusauhinnad 2017

2017. aastal olime taas Euroopa Ettevõtlusauhindade võitlustules.

Microsoft Gold certified

2017. aasta alguses omistati Brightspark OÜ’le Microsoft Gold Partner staatus. Oleme uhked oma saavutuste ning kliendile pakutava kõrge teenusekvaliteedi üle.

2016

Euroopa Ettevõtlusauhinnad 2016

Brightspark valiti Euroopa Ettevõtlusauhindade konkursil 10 parima ekspordiettevõtte hulka.

Äripäeva Gasell

Tänavusel (2016) Äripäeva Gasell ettevõtete konkursil oli Brightspark vapustaval 28. kohal 1000 Eesti ettevõtte hulgast.

Microsoft Silver certified

Microsoft Silver tase tähendab, et Brightsparki töötajad on edukalt sooritanud mitmeid programmeerimiskeeltega seotud eksameid ning seeläbi saanud Microsofti poolt ametlikult sertifitseeritud.